fot. 425magazine
Dyrektorka biblioteki dostała 4152 zł nagrody finansowej!
06 kwietnia 2018 r. | 13:12

Anonimowa osoba z Gminnej Biblioteki Publicznej w Kruszynie poinformowała mnie o nagrodach pieniężnych wypłaconych w 2017 roku pracownikom tej instytucji. Według informacji uzyskanej bezpośrednio z biblioteki, dyrektor Renata Włodarek otrzymała w ubiegłym roku aż 4152 zł nagrody finansowej od Wójta Gminy Kruszyna.

Pracownik filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Widzowie za ubiegły rok otrzymała 1525 zł nagrody.

Nieźle, jak na dwie osoby...

2 odpowiedzi na “Dyrektorka biblioteki dostała 4152 zł nagrody finansowej!”

1. Widzów napisał(a):

Warto zapytać za co? Za parzenie kawy czy pierdzenie w stołek?