21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
fot. Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie
Teatr dla gminy Kruszyna
23 marca 2018 r. | 23:10
0

Teatr im. Adama Mickiewicza w Częstochowie przygotował specjalną ofertę dla Mieszkańców gminy Kruszyna. Za jedyne 20 zł Mieszkańcy mogą obejrzeć wybrany spektakl teatru w miesiącu kwietniu. W kwietniu do wyboru są dwa przedstawienia: "Hamlet" - 6 kwietnia o godz. 18:00 oraz "Kredyt" 15 kwietnia o godz. 19:00.

Zniżka na hasło "Teatr dla Gminy KRUSZYNA".

Oferta promocyjna skierowana jest zarówno do widzów indywidualnych jak również dla grup – mieszkańców konkretnej Gminy biorącej udział w projekcie.

W przypadku miejsc promocyjnych konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsc - tel. (34) 372 33 47 (27, 57), Kasa Teatru 372 33 06 i podanie nazwiska osoby zainteresowanej oraz hasła Gmina.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).