21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
Oczyszczalnie JFC
Aktualizacja ewidencji szamb
23 marca 2018 r. | 22:50
0

Urząd Gminy Kruszyna informuje, że w związku z obowiązkiem prowadzenia przez Gminę Kruszyna ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków zwracamy się do mieszkańców z prośbą o wypełnienie druku zgłoszenia posiadanego zbiornika bezodpływowego (szamba) lub przydomowej oczyszczalni ścieków i dostarczenie do Urzędu Gminy Kruszyna w terminie do 31 marca 2018 r.

Formularz zgłoszenia zostanie dostarczony przez sołtysa wraz z decyzją podatkową. Ponadto druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy Kruszyna (pokój nr 6A) oraz u sołtysów.

Wypełnione druki proszę:
składać w sekretariacie Urzędu Gminy Kruszyna, przesłać pocztą na adres: Urząd Gminy Kruszyna, 42-282 Kruszyna, ul. Kmicica 5 lub pocztą elektroniczną na adres e-mail: p.plenik@kruszyna.pl, przekazać bezpośrednio sołtysom.

Zgłoszenie możecie pobrać TUTAJ.Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).