bezchmurnie
Kto zostanie nowym dyrektorem ZSP w Lgocie Małej?
03 kwietnia 2019 r. | 14:58

Jutro mija termin na złożenie aplikacji na stanowisko dyrektora Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Lgocie Małej. Według moich informacji, do gminy wpłynęła już co najmniej jedna oferta.

Poniżej ogłoszenie w tej sprawie.

3 odpowiedzi na “Kto zostanie nowym dyrektorem ZSP w Lgocie Małej?”

1. Mieszkaniec pisze:

Jak w szkole w Widzowie 3 lata temu pani dyrektor konczyla sie kadencja to nie bylo konkursu na dyrektora tylko wszystko zostalo jakims cudem po staremu

2. Ktos pisze:

Te szkoły na naszej wsi to parodia… A w lgocie całą szkoła trzęsie jedna dynastia… Edukacja na poziomie tragedia… Dać nauczycieli stąd do dużego miasta gdzie są wymagania i wyższy poziom.. Zapewne zwolnienie po miesiącu. Tutaj mają jak u Pana Boga za piecem. Dzieci uczą się dopiero po godzinach jak rodzice opłaca sobie korki! Wstyd.

3. osoba pisze:

slyszy sie ze wiele osob narzeka na nauczanie. a nasze dzieci to przeciez przyszlosc, niektorzy to najlepiej odbebnic lekcje jako tako, i byle do przodu z programem zeby w papierach bylo. Edukacja…temat rzeka ….