21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
Są pieniądze na pozbycie się azbestu
23 marca 2018 r. | 23:01
0

Urząd Gminy w Kruszynie informuje właścicieli nieruchomości, którzy zdemontowali lub zdemontują w I półroczu 2018 r. z dachów wyroby zawierające azbest (eternit), że Gmina ma możliwość pozyskania środków finansowych na ich transport i unieszkodliwienie.

W związku z tym prosi się zainteresowanych o zgłaszanie swoich potrzeb w siedzibie Urzędu Gminy Kruszyna, w pokoju 6A, w terminie do 31 marca 2018 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod nr 34/3202003 wew. 23 i 41.

Wzór wniosku do wypełnienia znajduje się w poniżej.

Do wniosku należy dołączyć kolorowe zdjęcie zgromadzonego na działce azbestu (eternitu), wraz z opisem zawierającym dokładny adres oraz ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest.

Do pobrania: Wniosek | Ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbestDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).