28°
15°
niedziela
27°
13°
poniedziałek
Inspektorzy nadzoru gminy Kruszyna
09 maja 2018 r. | 10:18
3

Przez cztery ostatnie lata Gmina Kruszyna wykonała 25. różnych robót budowlanych. W tym czasie gmina skorzystała z ośmiu inspektorów nadzoru inwestorskiego, w tym aż dziesięć razy z usług Tomasza Wasilenko.

Informację publiczną w tym zakresie możecie zobaczyć poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Inspektorzy nadzoru gminy Kruszyna”

 1. Justyn napisał(a):

  Kto ich wybral?
  2  0
 2. Xx napisał(a):

  Moja babka jełopie.
  0  1
 3. Gabriel Zasępa napisał(a):

  Po co takie teksty?
  0  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).