-2°
-1°
Wolna powierzchnia
Jadwiga Zawadzka ponownie Wójtem Gminy Kruszyna!
22 października 2018 r. | 13:58

Jadwiga Zawadzka ponownie została wybrała na urząd Wójta Gminy Kruszyna. We wczorajszych wyborach Zawadzka uzyskała 1388 głosów, co dało jej 59.78 proc. poparcia. Jej kontrkandydatka - Joanna Zasępa uzyskała 40.22 proc. poparcia - 934 głosy.

do rady wybraliście:
RYBAK Piotr Andrzej
KOWALSKI Henryk
JASAK Elżbieta Cecylia
NIEMIEC Iwona Renata
WYSMOŁEK Sebastian
MAJ Agnieszka Monika
DOMAGAŁA Wiesława Kazimiera
WĄSIKIEWICZ Józef Maciej
MUSIAŁ Adam Edward
DOBRAKOWSKI Mariusz Piotr
KOSELA Anna Dorota
KRUK Marek Marian
KALWIK Milena Maria
KOŁACZKOWSKI Roman Jan
ŁAPETA Andrzej Józef

8 odpowiedzi na “Jadwiga Zawadzka ponownie Wójtem Gminy Kruszyna!”

1. Patryk napisał(a):

Dramat 🙁

2. Ktos napisał(a):

Lepszej osoby nie będzie gdyby pani zasepa była lepsza to by ona wygrała a nie wygrała i jest pani Zawadzka😎

3. Kasia napisał(a):

Kruszyna jak co cztery lata pokazała, ze jest podzielona przez co zostają na szarym końcu, czy chodzi o wybory na wójta czy radnych. Znowu nie będziemy mieli żadnego poparcia w powiecie, mogliśmy dojść do porozumienia i głosować na jednego kandydata, a tak wszystkie NASZE głosy poszły do… KOSZA. Moze za te pięć ciężkich lat zmądrzejemy, i na następnych wyborach postawimy na dobra kartę.

4. Xd napisał(a):

Powiedział mieszkaniec Widzowa☺️

5. irena napisał(a):

szkoda zachodu kruszyna stoj w sredniowieczu zamiastdo przodu to do tylu sie cofa