MWM Brzesko
Konsultacje w sprawie odbierania odpadów komunalnych
08 maja 2018 r. | 10:10

Wójt Gminy Kruszyna ogłosiła konsultacje społeczne projektów uchwał Rady Gminy Kruszyna dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi.

Konsultacje zostaną przeprowadzone będą do 11 maja 2018 roku do godziny 1500. Projekt uchwały możecie zobaczyć w załącznikach poniżej.

Wszelkie uwagi dotyczące w/w uchwał można zgłaszać w:

• Urzędzie Gminy Kruszyna pok. 6A,
  • bezpośrednio na dziennik podawczy Urzędu Gminy Kruszyna pok. nr 1,
  • drogą elektroniczną na adres: ug@kruszyna.pl

Wszelkie uwagi i wnioski można składać na załączonym do ogłoszenia formularzu. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Ewelina Małolepsza.

Załączniki: projekt uchwały - regulamin | projekt uchwały - sposób i zakres świadczenia usług | formularz zgłaszania opinii