28°
15°
niedziela
27°
13°
poniedziałek
MWM Brzesko
Konsultacje w sprawie odbierania odpadów komunalnych
08 maja 2018 r. | 10:10
0

Wójt Gminy Kruszyna ogłosiła konsultacje społeczne projektów uchwał Rady Gminy Kruszyna dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi.

Chodzi o zmiany w regulaminie utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Kruszyna oraz określenia szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów

Konsultacje zostaną przeprowadzone będą do 11 maja 2018 roku do godziny 1500. Projekt uchwały możecie zobaczyć w załącznikach poniżej.

Wszelkie uwagi dotyczące w/w uchwał można zgłaszać w:

  • Urzędzie Gminy Kruszyna pok. 6A,
  • bezpośrednio na dziennik podawczy Urzędu Gminy Kruszyna pok. nr 1,
  • drogą elektroniczną na adres: ug@kruszyna.pl

Wszelkie uwagi i wnioski można składać na załączonym do ogłoszenia formularzu. Osobą odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Ewelina Małolepsza.

Załączniki: projekt uchwały - regulamin | projekt uchwały - sposób i zakres świadczenia usług | formularz zgłaszania opiniiDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).