16°
sobota
18°
niedziela
Kruszyna na III Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego
01 czerwca 2018 r. | 10:38
1

W Mstowie odbyła się tegoroczna III Spartakiada Gmin Powiatu Częstochowskiego, w której uczestniczyła reprezentacja Kruszyny. Reprezentantom gminy udało się wywalczyć dziesiąte miejsce. Ze wszystkich konkurencji, Kruszyna triumfowała tylko w rzucie wałkiem za sprawą Justyny Postawy i Marzeny Żurek.

W tegorocznych zmaganiach wygrała gmina Koniecpol, przed Lelowem i Poczesną.

Wyniki poszczególych konkurencji:

PIŁKA NOŻNA:
1. KŁOMNICE Dawid Marchewka, Jakub Ogończyk, Hubert Gębski, Patryk Ociepa, Kacper Hutny, Michał Kwiecień, Piotr Woldon, Mateusz Trybulak, Bartosz Ociepa
2. KONOPISKA Olwier Dziubek, Konrad Dawczyk, Bartek Klecha, Jakub Kowalczyk, Mateusz Kowalczyk, Jakub Barnat, Filip Iłczyk
3. RĘDZINY Maciej Werpulewski, Wiktor Kacperak, Dawid Sobkowiak, Hubert, Wroński, Oliwier Kacperak, Dawid Nabrdaliik, Nikodem Brączek, Szymon Ptak, Eryk Kasiński

SIATKÓWKA:
1. OLSZTYN Kacper Matyja, Mateusz Chmielarz, Weronika Stępień
2. KONOPISKA Wiktoria Kozik, Emilian Baor, Krystian Siwek
3. KONIECPOL Marcel Stochel, Norbert Noszczyk, Lena Lubieniecka, Julia Starczewska

SIATKONOGA:
1. KONIECPOL Filip Starczewski, Poitr Kiepal
2. POCZESNA Marek Błaszczak, Kacper Banasiak, Miłosz Nalepa
3. JANÓW Krystian Guła, Szymon Bartnikowski, Marcin Sikora

RZUT WAŁKIEM:
1. KRUSZYNA Justyna Postawa, Marzena Żurek
2. JANÓW Aleksandra Wojdyła, Monika Kosielak
3. LELÓW Dorota Palka, Edyta Tyjas

„DZIURAWE WIADRO”:
1. PRZYRÓW Oliwia Rajca, Ewelina Kosętka, Zbyszek Lewandowski, Mirosław Maciąg,
2. KONIECPOL Dagmara Frukacz, Kacper Zyzik, Mariusz Smarzyński, Anna Radecka
3. MYKANÓW Urszula Wróbel, Ada Moryń, Mariusz Merc, Maria Szczepanik

RZUTY DO KOSZA:
1. STARCZA Paulina Kadłubek
2. KRUSZYNA Marzena Żurek
3. RĘDZINY Dawid Sioła

BIEG NA NARTACH:
1. JANÓW Dawid Ossyra, Krystian Małasiewicz
2. KONIECPOL Rafał Król, Mariusz Bobrowski
3. DĄBROWA ZIELONA Aurelia Roczek, Oliwia Mysłek

TRZYMANIE CIĘŻARKA:
1. LELÓW Daniel Kozieł
2. KONOPISKA Edward Szyja
3. KONIECPOL Szymon Wyrwa

PRZECIĄGANIE LINY:
1. LELÓW Natalia Nowak, Weronika Haładus, Dorota Palka, Arkadiusz Nowak, Daniel Kozioł, Artur Koclęga,
2. MYKANÓW Urszula Wróbel, Grażyna Zielonka, Ada Moroń, Damian Powroźnik, Mariusz Merc, Andrzej Kielan
3. KONIECPOL Natalia Langier, Anna Radecka, Dagmara Frukacz, Szymon Wyrwa, Radosław Bladziak, Gwidon Jelonek

WIELOSKOKI:
1. LELÓW Karolina Dziura, Daniel Orawiec
2. KONIECPOL Kaja Bobrowska, Kacper Zyzik
3. JANÓW Anna Milka, Łukasz Zębik

BIEG na 825m Kobiet:
1. OLSZTYN Natalia Kowalska
2. JANÓW Justyna Treścińska
3. KŁOMNICE Anna Po”pke

BIEG NA 825m Mężczyzn:
1. MYKANÓW Konrad Simiński
2. DĄBROWA ZIELONA Przemysław Rak
3. KONIECPOL Jakub Nowak

TENIS STOŁOWY chłopców:
1. MSTÓW Piotr Chaładaj
2. KONOPISKA Kacper Kowalczyk
3. POCZESNA Dominik Pietrajczuk

TENIS STOŁOWY dziewcząt:
1. POCZESNA Wiktoria Kucharska
2. DĄBROWA ZIELONA Martyna Falana
3. LELÓW Kinga Świątek

STRZAŁY DO BRAMKI:
1. POCZESNA Andrzej LECH
2. DĄBROWA ZIELONA Krzysztof Kucharski
3. KŁOMNICE Jan Miarzyński



Jedna odpowiedź do “Kruszyna na III Spartakiadzie Gmin Powiatu Częstochowskiego”

  1. Ktoś ważny napisał(a):

    brawa dla naszych dziewczyn




    0



    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *