28°
15°
niedziela
27°
13°
poniedziałek
Ile zarabia radca prawny urzędu?
23 kwietnia 2018 r. | 14:35
2

Ponad 36 tys. zł kosztowała Urząd Gminy Kruszyna obsługa prawna urzędu w 2017 roku, jaką zapewnił radca prawny Janusz Recha. Każdego miesiąca urząd płaci radcy prawnemu 2952 zł. Dodatkowo, za każde zastępstwo procesowe, urząd płaci osobną kwotę.

Poniżej znajdziecie faktury za obsługę prawną urzędu.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Ile zarabia radca prawny urzędu?”

  1. Gabriel Zasępa napisał(a):

    Ponownie zapytam za co aż tyle płacimy?
    3    1

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).