Wolna powierzchnia
Niezależny portal o gminie Kruszyna
26 marca 2018 r. | 12:21

Minęło kilka tygodni, od pomysłu do realizacji. Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Kruszyna, który znajdziecie pod adresem GminaKruszyna.pl. Będziemy serwisem niezależnym, informującym o wszystkim, co się dzieje w gminie Kruszyna. Z każdym dniem będziemy Wam dostarczać nowe, mam nadzieję, ciekawe wiadomości.

Z pewnością pokażemy życie Kruszyny od strony inwestycji i samorządu. Będziemy na sesjach Rady Gminy Kruszyna i pokażemy Wam jak to wygląda od środka. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Serwis jest jeszcze w fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia. Postaramy się wszystko na bieżąco poprawiać.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji i regularnego przeglądania GminaKruszyna.pl.

6 odpowiedzi na “Niezależny portal o gminie Kruszyna”

1. Gabriel Zasępa napisał(a):

Życzę powodzenia. Niewątpliwie taki portal jest potrzebny naszej zaniedbanej informacyjnie gminie.

2. Jasion napisał(a):

trzymam kciuki

3. Sebastian napisał(a):

Panie Pawle proszę poprawić w treści artykułu „Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Niegowa, który ..” gminę na Kruszynę 🙂

4. r napisał(a):

Szanowny Panie Sebastianie,
    Dziękuję za zwrócenie uwagi. Treść została poprawiona.

pzdr
    PG

5. Widzów napisał(a):

Przyda się takie obiektywne spojrzenie na naszą gminę.

6. Ala napisał(a):

Świetny pomysł, ważne tylko aby portal faktycznie był obiektywny i bezstronny. Życzę sukcesów