21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
Niezależny portal o gminie Kruszyna
26 marca 2018 r. | 12:21
5

Minęło kilka tygodni, od pomysłu do realizacji. Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Kruszyna, który znajdziecie pod adresem GminaKruszyna.pl. Będziemy serwisem niezależnym, informującym o wszystkim, co się dzieje w gminie Kruszyna. Z każdym dniem będziemy Wam dostarczać nowe, mam nadzieję, ciekawe wiadomości.

Z pewnością pokażemy życie Kruszyny od strony inwestycji i samorządu. Będziemy na sesjach Rady Gminy Kruszyna i pokażemy Wam jak to wygląda od środka. Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju współpracę.

Serwis jest jeszcze w fazie rozwoju, dlatego z góry przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia. Postaramy się wszystko na bieżąco poprawiać.

Zachęcam Wszystkich do dyskusji i regularnego przeglądania GminaKruszyna.pl.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Niezależny portal o gminie Kruszyna”

 1. Gabriel Zasępa napisał(a):

  Życzę powodzenia. Niewątpliwie taki portal jest potrzebny naszej zaniedbanej informacyjnie gminie.
  1  0
 2. Jasion napisał(a):

  trzymam kciuki
  1  0
 3. Sebastian napisał(a):

  Panie Pawle proszę poprawić w treści artykułu „Dziś oficjalnie oddajemy od użytku nowy, niezależny portal informacyjny o gminie Niegowa, który ..” gminę na Kruszynę 🙂
  Pozdrawiam
  0  0
 4. r napisał(a):

  Szanowny Panie Sebastianie,
  Dziękuję za zwrócenie uwagi. Treść została poprawiona.

  pzdr
  PG
  0  0
 5. Widzów napisał(a):

  Przyda się takie obiektywne spojrzenie na naszą gminę.
  1  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).