czwartek
-4°
piątek
fot. UG Kruszyna
Oceń radnego: Jerzy Peszke najlepszy!
12 kwietnia 2018 r. | 11:26
2

205 głosów oddaliście w minionym tygodniu w pierwszym historycznym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Jerzy Peszke, najsłabsza była Wójt Jadwiga Zawadzka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnychRady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Peszke najlepszy!”

  1. Gabriel Zasępa pisze:

    Jurek szczere gratulacje.

  2. Janek pisze:

    Wójt najgorsza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *