Wolna powierzchnia
fot. UG Kruszyna
Oceń radnego: Jerzy Peszke najlepszy!
12 kwietnia 2018 r. | 11:26

205 głosów oddaliście w minionym tygodniu w pierwszym historycznym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepszy w ubiegłym tygodniu okazał się Jerzy Peszke, najsłabsza była Wójt Jadwiga Zawadzka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnychRady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.

2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jerzy Peszke najlepszy!”

1. Gabriel Zasępa napisał(a):

Jurek szczere gratulacje.

2. Janek napisał(a):