21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
wiki
Zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.
13 kwietnia 2018 r. | 11:21
5

Ile osób pracuje w Urzędzie Gminy Kruszyna? Z przesłanych przez Wójta do mnie informacji okazuje się, że w samym urzędzie pracuje 36. urzędników, do tego 11. osób w jednostkach podległych urzędowi. Za czasów rządów Wójta Jadwigi Zawadzkiej zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.

Poniżej znajdziecie informację w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.”

 1. Janek napisał(a):

  Za dużo koleżanek pracuje tam w urzędzie.
  2  0
 2. Ktos napisał(a):

  Jak się coś zamieszcza to trzeba jeszcze poprawnie umieć to napisać i nie przekręcac notorycznie nazwisk…
  3  1
 3. Ktos napisał(a):

  Moje czy nie moje, ale wypada tworząc takie strony znać nazwiska swoich przeciwników…
  2  0
 4. Janek napisał(a):

  O co chodzi z tymi nazwiskami?
  1  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).