Wolna powierzchnia
Najstarsza radna w gminie Kruszyna
07 września 2018 r. | 11:03

71-letnia Wiesława Domagała to najstarsza radna tej kadencji. Radna z Lgoty Małej jest emerytką. Nie posiada żadnych oszczędności, jest za to współwłaścicielką domu 160m2 o wartości 200 000 zł oraz gospodarstwa rolnego o wartości 1500 zł. Co ciekawe, w ubiegłym roku zarobiła na nim równowartość tego gospodarstwa. Z tytułu emerytury otrzymuje 15 784,14 zł, a jako radna 6000 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

10 odpowiedzi na “Najstarsza radna w gminie Kruszyna”

1. anonim napisał(a):

Czas emerytury

2. Płomyk napisał(a):

Nie ważny jest wiek, liczy się skuteczność. Wystarczy popatrzeć na naszą miejscowośc ile zostało zrobione. Wszystko to dzięki działanią naszej radnej. Nie wyobrażam sobie kolejnej kadencji bez Pani Wiesławy.

3. Ala napisał(a):

No to już teraz wiemy czemu się tak koryta trzyma, że niczym jej się nie da oderwać.

4. Mieszkaniec napisał(a):

A ja nie wyobrażam sobie kolejnej kadencji z panią Wiesława, na jej miejscu odszedł bym z twarzą!

5. Tomek napisał(a):

No i czas najwyższy zwolnić miejsce młodszym!! Pani Wiesławo ile jeszcze!

6. Marek napisał(a):

Brawo panie Administratorze strony, widzę że manipulować komentarzami i głosowaniem na radnego potrafi pan doskonale. Tylko dla osób inteligentnych jest to doskonale widoczne jak pod pana komentarzem tuż po jego opublikowaniu nagle znajduje się 25 polubień lub gdy w ciągu godziny oddaje pan 50 lewych głosów na radnego którego akurat chce pan w danym tygodniu wypromować . Niech się pan zastanowi nad swoją działalnością bo nie prowadzi to do niczego dobrego 🙁

7. Andrzej napisał(a):

A co ma Administrator do tego jak i kiedy ludzie głosują? Nie oceniaj jak nie jesteś pewien! Znam osoby które boją się napisać komentarz, ale plusy naciskają jeżeli zgadzają się z zamieszczonym postem.

8. Tomasz napisał(a):

A ja i tak osobiście uważam, że skoro jest ustalona dolna różna granica wieku na różne stanowiska, to również powinna być ustalona górna granica wieku po której nie wolno by było już kandydować na radnych, wójtów, burmistrzów, prezydentowa, posłów itd. Itd.

9. Admin :D napisał(a):

Myślę, że Administrator powinien zając się tym co potrafi najlepiej robić czyli Strzyżeniem Psów.