27°
14°
poniedziałek
27°
15°
wtorek
Oceń radnego: Domagała najlepsza!
08 lipca 2018 r. | 14:11
4

641 głosów oddaliście w minionym tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta Gminy Kruszyna. Najlepsza w ubiegłym tygodniu okazała się Wiesława Domagała, najsłabszym była Elżbieta Jaszak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to „5„, najgorsza „1„. Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking najlepszych radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Domagała najlepsza!”

 1. Ktoś ważny napisał(a):

  Czas na emeryturę
  0  3
 2. Mikado napisał(a):

  Najlepsza radna jaką znam. Wielkie zaangażowanie w to co robi, i co najważniejsze skuteczność. Tak trzymać Pani Wiesiu
  2  0
 3. Zmarzlik napisał(a):

  W dzisiejszych czasach jest bardzo mało tak uczciwych i oddanych dla swojego regionu ludzi. Dziękujemy Pani Wiesławo
  2  0
 4. GUNKI napisał(a):

  Kampania wyborcza rusza już niebawem, więc może warto zastanowić się nad oceną dla Samorządowców za ostatnią kadencje. Czy ktoś coś robi?? Czy tylko pobiera dietę jak niektórzy Radni z Jackowa, Widzowa czy też Wikłowa.
  2  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *