mgła
OSP Kruszyna otrzymała z ministerstwa 560 000 zł na nowy samochód!
10 maja 2019 r. | 09:41

Przedstawiciele OSP z gminy Kruszyna odebrali wczoraj z rąk wiceministra spraw wewnętrznych Jarosława Zielińskiego i komendanta głównego PSP gen. bryg. Leszka Suskiego promesę dla OSP Kruszyna na średni samochód ratowniczo-gaśniczy.

Łączna wysokość promesy wynosi aż 560 000 zł, a samochód ma kosztować gminę ok. 760 000 zł.

W związku z konfliktem w gminie na linii OSP Kruszyna - Wójt, co teraz zrobi włodarz gminy?

7 odpowiedzi na “OSP Kruszyna otrzymała z ministerstwa 560 000 zł na nowy samochód!”

1. Fakt o nauczycielach pisze:

Zapewne Pani Wójt przypisze sobie zasługę zakupu samochodu 😉

2. Anonim pisze:

Ale dostali dotacje na auto a nowe średnie auto kosztuje w granicach od 680 tyś wzwyż więc jeszcze pieniądze trzeba znaleźć 😉

• Anonim2 pisze:

Artykuł w sposób wyraźny informuje, że tyle jednostka dostała z samego tylko ministerstwa. Są jeszcze dofinansowania z innych instytucji.

• ... pisze:

Czy na aucie będą foteliki dla tych 13 latków co jeżdżą do akcji?

• Anonim2 pisze:

Takie pytanie należy skierować do producenta. Na chwilę obecną nie jestem w stanie odpowiedzieć na to pytanie. Poza tym 13-latkowie są za duzi na foteliki. Pozdrawiam

• Dobry pisze:

Ktoś tu ma dobre rozeznanie jeśli chodzi o wiek. Można też przedszkole zaliczyć jak by ktoś chciał. W innych przyczepką by się przydała dla tych z nadwagą