21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
fot. Magazyn Square
Rada podzieliła gminę na okręgi wyborcze!
03 kwietnia 2018 r. | 12:28
3

Rada Gminy Kruszyna podjęła ważną decyzją w sprawie zbliżających się wyborów samorządowych. Gmina została podzielona na piętnaście jednomandatowych okręgów wyborczych, z których do rady dostanie się piętnastu radnych.

Podział na okręgi wyborcze możecie zobaczyć w uchwale poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Rada podzieliła gminę na okręgi wyborcze!”

 1. Jasion napisał(a):

  Szykują się ciekawe wyboru. Znowu tę obiecanki…
  2  0
 2. Widzów napisał(a):

  Może tym razem komuniści nie dojdą do władzy.
  2  0

Dodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).