22°
wtorek
22°
środa
Wolna powierzchnia
fot. Starostwo Powiatowe w Częstochowie
Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!
27 marca 2018 r. | 10:57
1

Uruchomiliśmy aplikację "Oceń swojego Wójta i Radnych". Teraz każdy z was może wyrazić opinię na temat pracy swoich radnych, jak również na temat pracy Wójta Gminy Kruszyna. Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Kruszyna. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Ruszamy z rankingiem radnych. Oceń swojego Wójta i radnego!”

  1. Jasion napisał(a):

    Ocenione

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *