fot. OSP w Księżomierzy
Sprzęt dla strażaków z Funduszu Sprawiedliwości
08 czerwca 2018 r. | 08:53

Dzięki dofinansowaniu z tzw. Funduszu Sprawiedliwości, strażacy ochotnicy z gminy Kruszyna zyskają nowy sprzęt często ratujący życie. Za kwotę 25 997,52 zł gmina zakupi defibrylator firmy Philips z baterią i elektrodami w skrzynce, klucz do trybu niemowlęcego, zestaw szkoleniowy FRx (elektrody + mata), 6 sztuk toreb ratowniczych oraz nosze płachtowe ratownicze.

Dofinansowanie z Funduszu Sprawiedliwości otrzymały wszystkie gminy w Polsce.

Poniżej informacja z otwarcia ofert.

9 odpowiedzi na “Sprzęt dla strażaków z Funduszu Sprawiedliwości”

1. Ala napisał(a):

no to teraz napiszmy ze OSP Kruszyna dostała najwięcej czemu nie ma tego na stronie głównej ??

2. Ktoś ważny napisał(a):

Kruszyna? A inne jednostki?

3. Janek napisał(a):

A sķąd to info, że za to będzie akutat defibrylator i 6 szt toreb ratowniczych?
    Panie Admin nie wprowadzasz ludzi w błąd? Kopiujesz tylko informacje z BIP a i tak z błędami….

4. Patryk napisał(a):

Co dostała najwięcej?!

5. X napisał(a):

Czy wszyscy to samo nie wiadomo, ale po równo ma być

6. Ala napisał(a):

skoro po równo to każda jednostka powinna dostać to samo, bez podziału na równych i równiejszych.