24°
16°
wtorek
23°
13°
środa
fot. facebook
Tomasz Maj wygrałby I turę wyborów na Wójta Gminy Kruszyna!
31 maja 2018 r. | 09:57
5

Przez ostatnie trzy dni trwał sondaż wyborczy na Wójta Gminy Kruszyna, w którym oddaliście 157. głosów. W sondażu uwzględniłem czworo realnych kandydatów. Gdyby wybory odbyły się w tym tygodniu, w Kruszynie byłaby druga tura wyborów. Najwięcej głosów w sondażu oddaliście na Tomasza Maja, który może liczyć na 42,68 proc. poparcia, co oznacza, że wygrałby w I turze.

Za jego plecami uplasowała się obecna Wójt Jadwiga Zawadzka z 28,6 proc. poparciem. Trzecie miejsce zajęłaby Joanna Zasępa z 18,47 proc. poparcia. Zupełnych szans w tegorocznych wyborach nie ma Sławomir Pruciak z 10,19 proc. poparcia.

Sondaż pokazał jedno. Za kilka miesięcy może zmienić się Wójt.

PAWEŁ GĄSIORSKI5 odpowiedzi na “Tomasz Maj wygrałby I turę wyborów na Wójta Gminy Kruszyna!”

 1. Tyteh napisał(a):

  Brawo panie Tomaszu
  6  2
  • Kazik napisał(a):

   Co to za sondaż ok. 180 osób? Większość dorosłych albo nie ma internetu albo nie brało udziału w internetowej sondzie. Np. w mojej rodzinie i u sąsiadów p. Zawadzka ma 100 proc. Co to oznacza? – Nic, sondaż 8 osób (w moim przypadku), jak i poniżej paru tysięcy osób nie jest reprezentatywny. Zachęćcie do głosowania więcej mieszkańców gminy to wtedy można się podniecać wynikami sondażu.
   1   0
 2. Ktoś ważny napisał(a):

  Jadzia się przez redaktora popłacze hehe
  3  2
 3. Gabriel Zasępa napisał(a):

  Nowy wójt pewnie przewietrzyłby urząd I BARDZO DOBRZE !
  3  1
 4. adw napisał(a):

  E co wy. Na wojta to wystawiamy naszego prezesa osp Kruszyna ! Przeciez on jest na tej fotce najwazniejszy.
  0  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *