iStock
Wójt może zadłużyć gminę na blisko 7,5 mln zł
04 kwietnia 2018 r. | 11:49

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach wydała pozytywną opinię na sfinansowanie deficytu w kwocie 7 475 163 zł pożyczką 3 259 000 zł i obligacjami papierów wartościowych w wysokości 4 195 032 zł.

Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Wójt Jadwiga Zawadzka zadłużyła gminę o kolejne miliony. No chyba, że Rada Gminy Kruszyna będzie innego zdania...

Uchwałę w tej sprawie znajdziecie poniżej.

3 odpowiedzi na “Wójt może zadłużyć gminę na blisko 7,5 mln zł”

1. Opaf napisał(a):

mamy 7.5 mln deficytu????

2. Gabriel Zasępa napisał(a):

Widocznie wójt za bardzo szaleje z przedwyborczymi założeniami.

3. Widzów napisał(a):

To na kanalizację pójdzie?