21°
niedziela
25°
10°
poniedziałek
fot. Gminne Przedszkole w Widzowie
Wójt szuka dyrektora przedszkola w Widzowie
23 marca 2018 r. | 23:38
0

Wójt Gminy Kruszyna ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora Gminnego Przedszkola w Widzowie. Wymagania są bardzo konkretnie, a rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po świętach.

Poniżej znjadziecie ogłoszenie w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Redakcja oraz właściciel tego serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).