-2°
fot. facebook
Wybory 2018: Zawadzka albo Maj
17 sierpnia 2018 r. | 11:24

Za blisko dwa miesiące w całym kraju odbędą się wybory samorządowe. 21 października będziemy wybierać nowego Wójta, radnych gminnych, radnych powiatowych i wojewódzkich. Wybory na Wójta w Kruszynie faworytem w dalszym ciągu jest Wójt Jadwiga Zawadzka. Wszystko dlatego, że opozycja do Wójta nic nie robi. Niby kandydatem ma być jej były zastępca, Tomasz Maj z Prawa i Sprawiedliwości, ale bez większej jego aktywności, będzie mu ciężko.

O wyborze Wójta mogą zdecydować poparcie Joanny Zastępy i Sławomira Pruciaka. O ile nie wystartują, gdyby nie poparli Zawadzkiej, w Kruszynie może być nowy Wójt.

Jeżeli zamierzacie iść na wybory, to zachęcam Was do polubienia naszego wydarzenia na facebooku - TUTAJ.

2 odpowiedzi na “Wybory 2018: Zawadzka albo Maj”

1. Ktoś ważny napisał(a):

Asia powinna startować i pewnie będzie mieć szansę wygrać

2. Gość napisał(a):

Brrrrry z dwojga źle go wolę panią .Zawdzką