Wolna powierzchnia
Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna
06 września 2018 r. | 10:49

Pytacie mnie o wykształcenie waszych radnych. Urząd Gminy Kruszyna robi z tego wielką tajemnicą, zasłania się tym, że nie posiada tak szczegółowych informacji. Jednak urząd przesłał mi ogólną informację na temat wykształcenia. Z 15. tylko czworo radnych posiada wyższe wykształcenie. Ośmiu radnych jest po liceum, dwóch po zawodówce i jeden po szkole podstawowej.

Poniżej informacja w tym zakresie.

6 odpowiedzi na “Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna”

1. Mieszkaniec gminy napisał(a):

Czy Pana zdaniem wykształcenie ma coś wspólnego z odbywaniem dobrej służby jako radny?
    Tylko osoby z wykształceniem wyższym mogą być Radnymi?
    Te Pana posty są śmieszne….
    Ps. Ja osobiście posiadam wykształcenie wyższe i nie uważam, że poziom zdobytego wykształcenia zmienia znacząco poglądy na sprawy samorządowe.

2. Ala napisał(a):

A ja z kolei uważam że w dzisiejszych czasach jednak wykształcenie jest ważne i dobrze by było żeby nasi reprezentanci mieli chociaż średnie, ponieważ poziom wypowiedzi niektórych radnych jest sesjach rady jest delikatnie mówiąc żenujący.

3. Andrzej napisał(a):

A ja chciałbym wiedzieć co sobą reprezentuje (wykształceniem) np Radna Domagała, Radny Kowalski, Radny Łapeta i pozostali łącznie z ukończona szkoła, żeby się nie okazało że część robiła średnie np. „Kupując” oceny w szemranych liceach

• *** napisał(a):

Do Andrzeja szemrane licea na pewno do takiego liceum chodziłeś skoro wiesz że szemrane? Czasami więcej w głowie nie na papierku a po za tym musisz mieć poparcie u ludzi a nie papierek z wieczorówki !!!

4. *** napisał(a):

Do Andrzeja jak twoje wykształcenie przekracza wszelkie normy to startuj na radnego ciekawe kto cię wybierze no chyba ze świadectwem zdanej matury przyklejonym na czole :

5. Andrzej napisał(a):

No właśnie po niektórych komentarzach widać kto ledwo podstawówkę skończył.