12°
wtorek
14°
środa
Wolna powierzchnia
Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna
06 września 2018 r. | 10:49
6

Pytacie mnie o wykształcenie waszych radnych. Urząd Gminy Kruszyna robi z tego wielką tajemnicą, zasłania się tym, że nie posiada tak szczegółowych informacji. Jednak urząd przesłał mi ogólną informację na temat wykształcenia. Z 15. tylko czworo radnych posiada wyższe wykształcenie. Ośmiu radnych jest po liceum, dwóch po zawodówce i jeden po szkole podstawowej.

Poniżej informacja w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Wykształcenie radnych Rady Gminy Kruszyna”

 1. Mieszkaniec gminy napisał(a):

  Czy Pana zdaniem wykształcenie ma coś wspólnego z odbywaniem dobrej służby jako radny?
  Tylko osoby z wykształceniem wyższym mogą być Radnymi?
  Te Pana posty są śmieszne….
  Ps. Ja osobiście posiadam wykształcenie wyższe i nie uważam, że poziom zdobytego wykształcenia zmienia znacząco poglądy na sprawy samorządowe.
  6  35
 2. Ala napisał(a):

  A ja z kolei uważam że w dzisiejszych czasach jednak wykształcenie jest ważne i dobrze by było żeby nasi reprezentanci mieli chociaż średnie, ponieważ poziom wypowiedzi niektórych radnych jest sesjach rady jest delikatnie mówiąc żenujący.
  66  2
 3. Andrzej napisał(a):

  A ja chciałbym wiedzieć co sobą reprezentuje (wykształceniem) np Radna Domagała, Radny Kowalski, Radny Łapeta i pozostali łącznie z ukończona szkoła, żeby się nie okazało że część robiła średnie np. „Kupując” oceny w szemranych liceach
  27  1
  • *** napisał(a):

   Do Andrzeja szemrane licea na pewno do takiego liceum chodziłeś skoro wiesz że szemrane? Czasami więcej w głowie nie na papierku a po za tym musisz mieć poparcie u ludzi a nie papierek z wieczorówki !!!
   1   2
 4. *** napisał(a):

  Do Andrzeja jak twoje wykształcenie przekracza wszelkie normy to startuj na radnego ciekawe kto cię wybierze no chyba ze świadectwem zdanej matury przyklejonym na czole :
  1  2
 5. Andrzej napisał(a):

  No właśnie po niektórych komentarzach widać kto ledwo podstawówkę skończył.
  1  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *