zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
niedziela
UG Kruszyna
Tych lat nie odda nikt
21 grudnia 2022 r. | 08:23
0

W niedziele 18 grudnia br. w sali gimnastycznej w Widzowie z inicjatywy Wójta Gminy Kruszyna odbył się koncert pt. Tych lat nie odda nikt. Najpiękniejsze standardy polskiej piosenki lat 60. i 70., ponadczasowe przeboje z repertuaru Ireny Santor, Ireny Jarockiej, Anny Jantar, Violetty Villas, Piotra Szczepanika, Zbigniewa Wodeckiego i innych usłyszeliśmy w interpretacji znakomitych artystów: Justyny Bacz, Julity Kożuszek i Ireneusza Miczki. Gwiazdą koncertu był Jacek Wójcicki – znany i lubiany artysta Piwnicy pod Baranami. Wokalistom towarzyszył zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego.

Artyści rozpoczęli koncert utworem Merry Christmas wprowadzając świąteczny nastrój. Wójt Gminy Jadwiga Zawadzka życzyła mieszkańcom gminy Kruszyna cudownych Świąt Bożego Narodzenia, rodzinnych, przepełnionych życzliwością, rodzinnego ciepła i wytchnienia od trudnych codziennych spraw.

Po życzeniach rozpoczął się już niezwykle sentymentalny koncert. Większość publiczności stanowiły osoby, które doskonale znają utwory takie jak: Kawiarenki, Walc Embarras, Serduszko puka w rytmie cza-cza, Nie dokazuj miła i wiele innych. Bardzo entuzjastycznie przyjęty został Pan Jacek Wójcicki.

Na koniec, nie mogło być inaczej, artyści zostali nagrodzeni owacjami na stojąco. Koncert bardzo podobał się publiczności.

Uroczystość była również okazją do obejrzenia nowo wybudowanej sali gimnastycznej. /Urząd Gminy Kruszyna/

ZWRÓCIŁEM SIĘ DO GMINY KRUSZYNA Z WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE KOSZTÓW JAKIE PONIOSŁA JADWIGA ZAWADZKA W ZWIĄZKU Z ORGANIZACJĄ TEJ IMPREZY.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *