zachmurzenie duże
pixabay
Usuń azbest z gminą Kruszyna
15 lutego 2023 r. | 12:09

Urząd Gminy Kruszyna poinformował, że właściciele nieruchomości, którzy zdemontowali lub zdemontują w I półroczu 2023 r. z dachów wyroby zawierające azbest (eternit), że Gmina ma możliwość pozyskania środków finansowych na ich odbiór, transport i unieszkodliwienie.

W związku z tym prosi się zainteresowanych o zgłaszanie swoich potrzeb w siedzibie Urzędu Gminy Kruszyna, w pokoju 6A, w terminie do 31.03.2023 r.

Szczegółowe informacje można uzyskać także telefonicznie pod nr 34/3202003 wew. 23 i 41.

Wzór wniosku do wypełnienia znajduje się w załączniku.

Do wniosku należy dołączyć:
– kolorowe zdjęcie zgromadzonych na działce wyrobów zawierających azbest (m.in. eternit), wraz z opisem zawierającym dokładny adres,
– ocenę stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest. /UG/

Do pobrania:

Wniosek

Ocena stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest