bezchmurnie
11°
11°
wtorek
Co dalej z remizą OSP Kruszyna?
18 marca 2019 r. | 15:38
11

Jeden z mieszkańców gminy Kruszyna, który jest blisko związany z OSP Kruszyna, przesłał mi ciekawego maila.

"...planowana jest sesja Rady Gminy Kruszyna a pani wójt rozsyła radnym gotowe uchwały. Wie że ma większość w radzie i z góry zna wyniki glosowania".

A chodzi o uchwałę dotyczącą darowizny remizy, w którego znajduje się obecnie OSP Kruszyna, na rzecz druhów z Kruszyny.

Zdjęcie projektu uchwały możecie zobaczyć poniżej.

Czy tak jest naprawdę? Czy radni nie mają własnego zdania?

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Co dalej z remizą OSP Kruszyna?”

 1. Grzegorz Frymus pisze:

  Również dostałem takie zdjęcie już 14 marca a sesja podobno 27 marca;) W sobotę odbyło się zebranie sprawozdawcze w OSP i na pytanie co pani wójt na to odpowiedziała ze radni na sesji zdecydują ;D Tak właśnie wygląda rada gminy Kruszyna pani wójt pisze sobie uchwały rozsyła radnym żeby wiedzieli jak głosować…

  13
  4
 2. ... pisze:

  Ludzie trzymajcie mnie. Przecież przed każdą sesją Rada dostaje zestaw uchwał do omówienia na komisjach. Panie Redaktor nie wiesz takich rzeczy? Na komisjach się omawia. Na sesjach głosuje.

  6
  10
  • Dobry pisze:

   To dla czego zawsze tak jak Wójtowa chce

   7
   2
  • Grzegorz Frymus pisze:

   Ja rozumiem że musi być przygotowane wcześniej ale czemu nie ma drugiego egzemplarza z treścią że przekazują??? Przecież taki był wniosek o przekazanie a tutaj proszę od razu uchwała gotowa o nie przekazaniu…. Czyli wszystko gotowe tylko trzeba przeglosowac jak pani wójt będzie kazała.

 3. czytelnik pisze:

  A nasi radni jakie zajmują stanowisko?

  6
  1
 4. Ola pisze:

  Nasi radni dzisiaj na komisji zamarli. Podobno widok nie do opisania?

  11
  1
  • Maciek pisze:

   Mam wrażenie, że radni gminy Kruszyna nie zabierają głosu w sprawie bo milczenie jest korzystne z biznesowego punktu widzenia. Zostali powołani po to aby reprezentować mieszkańców Kruszyny i walczyć o ich wspólne dobro a jednak nic w sprawie nie robią. Jeśli nie chcą się narażać Pani Wójt to jaki jest sens pobierania comiesięcznej diety skoro nie wykonują swoich obowiązków. Przekaz sprawy jest jasny to co było OSP przez tyle lat powinno zostać pod ich skrzydłami.

   10
   2
 5. NajMlody pisze:

  Sprawa pani wujt i funkcjonowaniem gminy powinna zająć się prokuratura , strażacy macie dobry czas aby o wszystkim powiadomić odpowiednie służby. W gminie który wydział by nie wziasc to by coś znalazł. Począwszy od Gopsu i psiapsiulek i po rodzinie panienek które tam pracują i nie mają pojęcia o pracy

  10
  2
 6. prokurator pisze:

  No strazacy
  do prokuratury idzcie 🙂 co boicie sie ?

  3
  6
 7. Artur pisze:

  Zanim zrobimy dym i burze, przyjrzyjmy się w skupieniu faktom, a konkretnie zdjęciu. Na samej górze pisze wyraźnie: PROJEKT. Czyli jest to projekt ewentualnej uchwały którą Radni omawiają na komisjach. Osobna sprawa – czy dana uchwała w obecnej treści zostanie dalej procedowana, czy zmieniona czy też ….. trafi do kosza.

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *