zachmurzenie duże
-2°
-2°
piątek
fot. Szymon Giżyński
OSP Lgota Mała otrzymała dotację na zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego!
08 czerwca 2020 r. | 11:58
6

Wspaniałe wieści napłynęły do nas z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lgocie Małej. Druhowie otrzymali dofinansowanie na zakup lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego 4x4. OSP Lgota Mała otrzymała łącznie 390 000 zł dofinansowań zewnętrznych, w tym 15 000 zł przekazała gmina. Druhowie do pełnej kwoty 400 000 zł, za którą kupią nowy samochód, będą musieli dołożyć 10 000 zł.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “OSP Lgota Mała otrzymała dotację na zakup nowego lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego!”

 1. Olek pisze:

  Gratulacje dla jednostki OSP Lgota Mała.

  12
  3
  • Kamil pisze:

   I po co taki komentaż? Każda jednostka się może starać a że Lgota dostała to jest tylko ich zasługa. Tak samo jak Jacków stawia nowe garaże. Każdy stara się jak może żeby coś uzyskać i mieć się czym pochwalić

   7
   2
 2. Xhjjddhxj pisze:

  Cieszę się ale moim zdaniem nie należy im się ponieważ nie ma kto jeździć i proszą się dzieci żeby przystapywali a po drógie nie mają aż tak duzo wyjazdów.
  Powinno się należeć Osp JACKÓW lub Osp Łęg

  1
  13
  • Hhhh pisze:

   Po drugie***
   W Lgocie chociaż jeżdżą osoby pełnoletnie i po kursach :))) a wyjazdów tez mają sporo, z tego co się orientuje to więcej niż OSP JACKOW i to właśnie w OSP Łęg nie ma kto jeździć, a nie w Lgocie. Następnym razem proszę się troszkę bardziej zaznajomić z tematem, a nie siać kłamstwa :*

   12
   1
  • Gdhxue pisze:

   Widać, że ten komentarz jest z Jackowa, bo tylko tam tylu analfabetów (pisząc drugie przez ó). Żal wam du*ę ściska!

   13
   1
  • Grzegorz Frymus pisze:

   Uważam iż komentarz tego typu jest zbyteczny i nie na miejscu… Oczywiście że to pisała osoba z pozostałych jednostek bo któż inny. Jednostce Lgota Mała trzeba pogratulować że się im udało a nie od razu krytykować. Przecież każda jednostka mogła się starać o auto Lgota Mała starała się i się udało. A to że resztą nie próbuje to już ich sprawa.

   16
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *