zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
wtorek
fot. UG Kruszyna
IV Bieg Rodzinny już za nami
14 czerwca 2018 r. | 09:38
0

W Kruszynie odbył się IV Bieg Rodzinny, w którym uczestniczyło 115. zawodników i zawodniczek. Pierwszy odbył się bieg przedszkolaków. Najmłodsi uczestnicy sportowych zmagań podzieleni zostali na grupy wiekowe 3-4 latki i 5-6 latki z podziałem na dziewczynki i chłopców. W sumie odbyły się cztery biegi. Maluchom aktywnie kibicowali rodzice. Emocje widać było na twarzach zarówno dzieci jak i rodziców. Wszyscy szczęśliwie ukończyli bieg za co zostali nagrodzeni złotymi medalami i słodkimi upominkami.

Na dystansie 600 m biegli uczniowie szkól podstawowych klasy I – III z podziałem na chłopców i dziewczynki. Na przebiegnięcie tego dystansu Mateusz Siwy, który był najlepszy potrzebował 1,52 min. Drugi był Wojtek Zasępa a trzeci Kuba Królik. Wśród dziewcząt pierwsza linię mety przekroczyła Aleksandra Postawa (2,24 min) dalej Daria Stachowicz i Julia Małek.

Kolejna konkurencja to bieg na 800 m dla klas IV – VI szkól podstawowych. Na podium stanęli : Damian Soborak (1,42 min), Dominik Stachowicz, Bartosz Wierzbicki i dziewczynki Natalia Mucha (1,52 min), Weronika Radło, Klaudia Woch.

I wreszcie nordic walking w wykonaniu dorosłych. Na mecie stawiło się 18 kobiet i mężczyzn. Na przejście 1700 m przy pomocy kijków najlepsi potrzebowali niecałe 12 minut. /UG Kruszyna/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *