zachmurzenie umiarkowane
Będzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Kruszyna
24 czerwca 2024 r. | 11:26

W środę, 26 czerwca o godz. 8.00 w sali nr 3 Urzędu Gminy Kruszyna odbędzie się sesja Rady Gminy Kruszyna, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie przystąpienie do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

porządek obrad:
Otwarcie Sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
Przyjęcie porządku dziennego obrad Sesji.
Przyjęcie protokołu z poprzedniej Sesji.
Wręczenie nagrody dla ucznia za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2023-2024.
Sprawozdanie z działalności Wójta Gminy.
Przystąpienie do sporządzenia miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego – referuje inspektor d.s. planowania przestrzennego P. Piotr Kmiecik.
Wprowadzenia zmiany do uchwały w sprawie powołania Komisji Rewizyjnej.
Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności na usługi opiekuńcze – referuje Kierownik GOPS P. Iwona Organka.
Wprowadzenie zmian do budżetu Gminy Kruszyna na rok 2024 – referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
Informacja w sprawie oceny stanu bezpieczeństwa w rejonie działania Komisariatu Policji w Kłomnicach za rok 2023.
Dyskusja i wolne wnioski oraz odpowiedzi na zapytania, interpelacje, wnioski zgłoszone na aktualnej i poprzednich sesjach.
Zamknięcie obrad III Sesji Rady Gminy Kruszyna.

Jedna odpowiedź do “Będzie miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego gminy Kruszyna”

1. Kibic pisze:

Warto zainteresować się co się dzieje z awansem do ligi okręgowej Płomienia Lgota Mała