zachmurzenie umiarkowane
-3°
-3°
wtorek
BUS 500+ przyjedzie do Kruszyny
10 lipca 2019 r. | 10:02
13

W czwartek 11 lipca w godzinach 9:00 – 10:30 na parkingu przy Urzędzie Gminy w Kruszynie pracownicy Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach odpowiadać będą na pytania dotyczące modyfikowanego Programu Rządowego #Rodzina500plus.

W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje jak poprawnie złożyć wniosek o świadczenie wychowawcze 500+ na każde dziecko oraz jak złożyć wniosek o świadczenie Dobry Start dla dzieci szkolnych.13 odpowiedzi na “BUS 500+ przyjedzie do Kruszyny”

 1. Matka pisze:

  Niech przyjedzie bo panie w gminie trzeba doedukowac bo nic nie wiedza

  3
  9
  • Ktos pisze:

   byłam i bez problemu uzyskałam informację ale jak się ledwo umie czytać o pisaniu nie wspomnę to tak jest. Zresztą w tv jest o tym tak głośno że ciężko nie wiedzieć. Kolejny hejter rozzalony że sam tam nie siedzi i się nie może pochwalić “ta niewiedza”

   11
   • Mimi pisze:

    Tak tak dzwoniłam do pan w gopsie i same nie wiedzą jakie papieru i kiedy trzeba składać nie mowiac już o tym że nawet nie wiedzą na jaki okres są przyznawane świadczenia

    1
    6
    • Ktos pisze:

     Mimi ciekawe co mówią o sposobie wykonywanej przez Ciebie pracy.. Aa nie przecież Ty jesteś idealna i wiesz wszystko albo no tak oczywiste nigdy nie pracowałas i żyjesz z naszych podatków i jedyne twoje zajęcie to dzwonić i weryfikować wiedzę szkoda że twojej nie możemy zweryfikować bo jesteś anonimowa.

     6
     3
  • jula pisze:

   Ja też nigdy nie miałam problemu z paniami z Urzędu Gminy,czy to w GOPS czy w innych sprawach.Zawsze miłe,uprzejme,doinformowane.Sto razy lepsza obsługa niz na przykład w Cz-wie czy innych miastach gdzie też przyszło mi załatwiać sprawy urzędowe,więc ze wszystkich spotkanych urzędników w naszej gminie akurat nie ma się do czego przyczepić.Takie są moje doświadczenia.

 2. Anna pisze:

  Narzekacie wiecznie na tą gminę to zapraszam do czewy kolejki po 5 h nikt palcem nie wskaże co wpisać we wniosku nikt człowieka nie pozaluje a tutaj wiecznie jakieś gderanie. Matka nie wiesz co mówisz kobieto

  7
  1
 3. Sos pisze:

  Chyba z tego busa wiedzą mniej niż w gminie. Dać 500 każdemu a wszystko tak drogie że głowa mała. Dać pracującym a nie leżącym u kosmetyczki i na pazur ach albo basenach przy domu z pieskiem. Wielkie damy. A wcześniej po prośbie chodziły.

  8
  3
 4. Ja pisze:

  Najlepiej stekac i wydziwiac, ze jest zle. A za robote sie brac a nie wytykac ten taki ten siaki. Prosze do miasta do urzedu, tam dadza szkole jak sie obsluguje petenta, kolezanka opowiadala, ze wszystko samemu trzeba wiedziec co jak we wniosku, a tu wiecznie narzekanie ze jest zle, tylko ze wypelnic wniosek to zalwedwie kilka minut a kasa wpada potem co miesiac. No nikomu sie nie dogodzi. A i ta wieczna zazdrosc o wszystko i madrowanie sie co to nie ja

 5. Obserwator pisze:

  Kto ma trochę oleju w głowie to do Urzędów nawet nie musi teraz chodzić… wszystko można załatwić nie wychodząc z domu… tak więc można uniknąć tych “niedouczonych” i “nieprzyjemnych” urzędniczek…

  • jula pisze:

   No tez niekoniecznie bo albo trzeba dowód wymienic albo sie w banku zjawić.Nie wszystko da sie załatwić przez internet

 6. Mimi pisze:

  To może zwolnić by należało co druga panią z gminy skoro większość i tak można załatwić przez internet. A no nie zapomniałam nie można zwolnić bo to cioki , kuzynki stryjenki naszej władczyni seniorki

  1
  2
  • Ktos pisze:

   mimi a wniosek Ci zrealizuje jarosław kaczyński wraz z przesyłem na konto, żebyś mogła się nudzić i pisać na forach i wylewać żale ze nie masz takiej cioci:P

   5
   2
 7. Mimi pisze:

  W gminie jedyny pokój gdzie można coś załatwić rzetelnie to jest bank gdzie panie wszystko wiedzą i doradza , no i biblioteka , po za tym nic nikt nie wie. Nawet w podatkach jak idziesz to nikt nie udziela info tylko odsyłają do starostwa

  1
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *