zachmurzenie małe
środa
Droga powiatowa Kruszyna – Borowno została zamknięta
19 lutego 2020 r. | 11:12
4

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie informuje, że od dnia 19.02.2020 r. planowane jest rozpoczęcie prac przy przebudowie odcinka drogi powiatowej DP 1025 S na odc. Borowno – Kruszyna w km 17+431 – 20+400 (koniec m. Borowno – do projektowanego ronda w m. Kruszyna).

Na czas robót droga będzie zamknięta dla ruchu. Dojazd z m. Borowno do m. Kruszyna będzie możliwy poprzez objazd przez miejscowości Nieznanice – Zdrowa – Baby zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu.

Jednocześnie tutejszy Zarząd informuje, autobusy PKS z m. Borowno – do m. Kruszyna będą kursować po wyznaczonej trasie objazdu.

Planowany termin zakończenia prac i przywrócenia ruchu na w/w odcinku drogi powiatowej – 20.03.2020 r. /UG Kruszyna/4 odpowiedzi na “Droga powiatowa Kruszyna – Borowno została zamknięta”

 1. Kkkk pisze:

  Kto dopuścił się takich zaniedbań. Dla czego drogi wszystkie naraz pozamykali. A droga do Borowna zamiast 6 km wynosi 16km. Gdzie jest sołtys Boguslawic , radni ,przecież jest droga w polach z Boguslawic do Borowna ,wystarczyło trochę wysypać i droga o wiele krótsza. Ale po co sołtysowa ani radni nie jeżdżą za często ta drogą to mają w d. …. ,Taka gminę to z ziemniakami zrównać,a nie statuetki i kase wujtowej dawac

  15
 2. peacemeaker pisze:

  to są skutki głosowania na PiS 🙂 . Porządni ludzie odcinają Kruszynę od swoich wsi i miast bo wstyd tam jeździć . Po co taka gmina ?

 3. peacemeaker pisze:

  W Kruszynie to tylko poczta mi się podoba . Zawsze wszystko załatwię szybko i sprawnie . Oby nie zapeszyć 🙂 . Nie ma takiej w okolicy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *