zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
poniedziałek
Robert Magdziarz - wicewojewoda śląski
Drogi powiatowe do Kłomnic i Borowna oficjalnie przebudowane
19 września 2022 r. | 11:13
2

W piątek w Kruszynie odbył się oficjalny odbiór dróg powiatowych nr 1070 S Kłomnice - Kruszyna i nr 1025 S Kruszyna - Borowno. Drogi te zostały przebudowana dzięki wsparciu z Funduszu Dróg Samorządowych.

Oficjalnego odbioru i otwarcia odcinka drogi dokonało aż 13. działaczy samorządowych.

PAWEŁ GĄSIORSKI2 odpowiedzi na “Drogi powiatowe do Kłomnic i Borowna oficjalnie przebudowane”

  1. Miejscowy pisze:

    biorąc pod uwagę tępi wykonania tej drogi to na otwarciu powinien być co najmniej sam prezes PiS … autostradę szybciej oddali od użytki niż ten fragment kilku kilometrowej drogi …. i to tępo pracy ronda w Kruszunie …. żenada

  2. Paweł pisze:

    Wykonawca miał termin robót i z terminu się wywiązał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *