zachmurzenie duże
Dwie kandydatki na wójta i co najmniej trzy komitety wyborcze
09 lutego 2024 r. | 11:42

Tylko trzy komitety wyborcze zarejestrowały się w gminie Kruszyna w najbliższych wyborach samorządowych, które odbędą się 7 kwietnia. Co prawda jest jeszcze czas do poniedziałku na rejestrację komitetów, ale to świadczy o małym zainteresowaniu wyborach.

Kandydatkami na wójta będą Joanna Zasępa i Jadwiga Zawadzka. O wystawieniu swojego kandydata myśli również Prawo i Sprawiedliwość.

Zarejestrowane komitety to: KWW RAZEM DLA GMINY KRUSZYNA, KWW JOANNY GOŁDY i KWW POROZUMIENIE WYBORCZE JADWIGI ZAWADZKIEJ.

6 odpowiedzi na “Dwie kandydatki na wójta i co najmniej trzy komitety wyborcze”

1. Anna pisze:

Co tam Kruszyna…. i tak zagłosuję na Jadzie, a ona i tak zrobi wszystko w Widzowie…. Ludzie przejrzyjcie na oczy jak chcemy mieć coś u nas w Kruszynie to czy lubimy bądż nie to chodżmy i głosujmy na swojego z Kruszyny!!!

• Sbud pisze:

A kim jest Pani Joanna? I co zrobiła dla gminy? Oprócz startu w wyborach 5 lat temu? Jak trzeba siąść na stołek i brać pokaźna wypłatę to zgłasza się pierwsza. Poza tym udział w życiu gminy ZEROWY.
      Żadna z Pań się nie nadaje na to stanowisko

• Anna2 pisze:

Babcia już powinna odejść bo nie nadąża za trendami

2. Anna pisze:

Nie ważne kim, ważne że swój ciągnie do swojego

3. Galanonim pisze:

Zgadza się Sbud jedna która wyłania się miesiąc przed wyborami jest apatyczna i lewicowa , a druga 64 letnia babcia która bierze emeryturę +pokaźna wypłatę i obiecuje złote góry przed wyborami,a potem tłumaczy że nie ma pieniędzy.Przykre jest to,że ta Gmina się nie rozwija tylko tkwi w marazmie.
    PS:Panie Redaktorze dlaczego Pan usuwa artykuły???