zachmurzenie umiarkowane
12°
12°
piątek
Dziś nadzwyczajna sesja rady gminy Kruszyna
04 sierpnia 2021 r. | 11:17
0

Dziś o godz. 14:30 w trybie zdalnym odbędzie się XXVI Nadzwyczajna Sesja Rady Gminy Kruszyna, podczas której radni przyjmą regulamin dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązującego na terenie Gminy Kruszyna i przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu.

porządek obrad:
1. Otwarcie Sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Przyjęcie porządku dziennego obrad Sesji.
3. Określenie średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Kruszyna na rok szkolny 2021/2022 – referuje Sekretarz P. Małgorzata Wierzbicka.
4. Przyjęcie projektu Regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków obowiązującego na terenie Gminy Kruszyna i przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu – referuje Kierownik RGK P. Zbigniew Zasępa.
5. Wprowadzenie zmian do budżetu Gminy Kruszyna na 2021 rok – referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
6. Zamknięcie obrad XXVI Sesji Rady Gminy Kruszyna.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *