zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta w gminie Kruszyna
04 stycznia 2023 r. | 11:53
0

Urząd Gminy Kruszyna poinformował o nowej odsłonie Biura Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Kruszyna.

Pod adresem eboi.kruszyna.pl urząd uruchomił nowe wydanie Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta.

Obecny EBOI to portal dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, ale i z szeregiem nowych funkcjonalności.

Aby wykorzystać wszystkie udogodnienia Elektronicznego Biura Obsługi Interesanta należy zalogować się do niego używając profilu zaufanego lub adresu email podanego przy zakładaniu konta w poprzedniej wersji systemu, bądź dla nowych użytkowników utworzyć konto. Instrukcja dla interesanta znajduje się w prawej, górnej części strony pod hasłem „Pomoc”.

W przypadku problemów z logowaniem lub obsługą EBOI, prosimy o kontakt z urzędem gminy wysyłając wiadomość email na adres informatyk@kruszyna.pl, wpisując w temacie EBOI, a w treści podając login użytkownika i jego adres email przypisany do konta oraz opis występującego problemu. /UG/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *