zachmurzenie małe
11°
11°
piątek
Jadwiga Zawadzka ponownie Wójtem Gminy Kruszyna!
22 października 2018 r. | 13:58
10

Jadwiga Zawadzka ponownie została wybrała na urząd Wójta Gminy Kruszyna. We wczorajszych wyborach Zawadzka uzyskała 1388 głosów, co dało jej 59.78 proc. poparcia. Jej kontrkandydatka - Joanna Zasępa uzyskała 40.22 proc. poparcia - 934 głosy.

do rady wybraliście:
RYBAK Piotr Andrzej
KOWALSKI Henryk
JASAK Elżbieta Cecylia
NIEMIEC Iwona Renata
WYSMOŁEK Sebastian
MAJ Agnieszka Monika
DOMAGAŁA Wiesława Kazimiera
WĄSIKIEWICZ Józef Maciej
MUSIAŁ Adam Edward
DOBRAKOWSKI Mariusz Piotr
KOSELA Anna Dorota
KRUK Marek Marian
KALWIK Milena Maria
KOŁACZKOWSKI Roman Jan
ŁAPETA Andrzej Józef

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Jadwiga Zawadzka ponownie Wójtem Gminy Kruszyna!”

 1. Patryk pisze:

  Dramat 🙁

  10
  9
 2. Ktos pisze:

  Lepszej osoby nie będzie gdyby pani zasepa była lepsza to by ona wygrała a nie wygrała i jest pani Zawadzka?

  9
  7
 3. Kasia pisze:

  Kruszyna jak co cztery lata pokazała, ze jest podzielona przez co zostają na szarym końcu, czy chodzi o wybory na wójta czy radnych. Znowu nie będziemy mieli żadnego poparcia w powiecie, mogliśmy dojść do porozumienia i głosować na jednego kandydata, a tak wszystkie NASZE głosy poszły do… KOSZA. Moze za te pięć ciężkich lat zmądrzejemy, i na następnych wyborach postawimy na dobra kartę.

  12
  3
 4. Xd pisze:

  Powiedział mieszkaniec Widzowa☺️

  3
  3
 5. irena pisze:

  szkoda zachodu kruszyna stoj w sredniowieczu zamiastdo przodu to do tylu sie cofa

  8
  2
 6. jok pisze:

  Ludzie zdają się wierzyć bardziej w alkohol, oponę, itp. niż poczciwość człowieka/PiS. Podobnie jak w 2005r przytłoczenie własną kontrabandą kodowni (sld/po), obecnie zmusiło totalnych do unikania swoich zanków (logo) partyjnych i startować jako stowarzyszenia/po-rozumienia/bezpartyjni itp.. Tak się składa, że po nicce malwersacyjnej dojdziesz do genezy. Przetarg za ok. 2,5 mln wgminie Kruszyna udostępniony (pośrednio przez varimpex Cz-wa, firmie (podwykonawca) z rodowodem w komunistycznych Tychach i przenbiesiona do Katowic). Tyszanie i Katowiczanie zarabiają lepiej niż mieszkańcy powiatów częstochowskiego czy radomskiego. Nie liczy sie to jednak u po-stkomunale kolaborantów, a to aby totalni oportunisci dla Polskości/ Prawości/ Prawicowości byli stale po-dłączeni pod publiczne środki.

 7. jok pisze:

  cd; Tak się składa, że firma (obecnie) z Katowic ma genezę w PZPR i historię opartą na przejmowaniu majątku po PRL-u, łącznie z załogą ( często pro pzpr-owską- ta ma leżej) .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *