zachmurzenie umiarkowane
12°
12°
piątek
fot. UG Kruszyna
Jan Zasępa laureatem Wojewódzkiego Konkursu Literackiego
05 czerwca 2019 r. | 10:17
2

Jan Zasępa, uczeń V klasy Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Kruszynie, zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Literackim na opowiadanie „Książka inspiruje i uczy”, zorganizowanym przez Publiczną Bibliotekę Pedagogiczną RODN „WOM” wraz ze SP nr 31 w Częstochowie.

28 maja w siedzibie organizatora odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, podczas którego Janek jako laureat zaprezentował swoją pracę zainspirowaną powieścią M. Twaina. Opiekunem ucznia była p. Agnieszka Włodarczyk – Peszke. Należy nadmienić, że Janek to nie tylko uczeń zdolny, ale również pracowity i zaangażowany, mogący pochwalić się osiągnięciami w innych konkursach międzyszkolnych oraz aktywnym udziałem w życiu kulturalnym szkoły i środowiska. Składamy serdeczne gratulacje oraz życzymy wiele radości. /UG Kruszyna/2 odpowiedzi na “Jan Zasępa laureatem Wojewódzkiego Konkursu Literackiego”

  1. mieszkaniec pisze:

    Brawo! W młodych przyszłość!

    3
    1
  2. Artur pisze:

    W naszej Małej Ojczyźnie są obywatele którym się jeszcze chce …. Po cichu, robią dobrą robotę. Oby im tylko nie rzucano kłód pod nogi ….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *