zachmurzenie duże
-8°
-8°
poniedziałek
fot. Kmicic Kruszyna
Jest wsparcie dla klubów sportowych z gminy Kruszyna
26 lipca 2021 r. | 11:23
3

Cztery kluby z gminy Kruszyna otrzymały wsparcie z gminy w konkursie pn. "Zwiększenie dostępności mieszkańców gminy Kruszyna do różnorodnych form aktywności fizycznej w 2021 r.".

Po 4000 zł otrzymają kluby KS Oleńka w Kruszynie oraz KS Płomień Lgota Mała, natomiast po 3500 zł otrzymały ULKS Polonia-Unia Widzów oraz ULKS Kmicic Kruszyna.

Szczegóły znajdują się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Jest wsparcie dla klubów sportowych z gminy Kruszyna”

 1. Rodzice pisze:

  Jak to jest ze w Kruszynie jest ponad 80 dzieci w drużynach młodzieżowych i dostają mniej pieniędzy niż Płomień gdzie dzieci jest 9 ? Może mi ktos wytłumaczyć bez żadnych uszczypiwosci. Temat widzowa podobny jeden trener 12 dzieciaków 3.5 tys.

 2. Gość pisze:

  W Widzowie są trzy grupy młodzieżowe czyli około 25 dzieciaków
  Ale jak widać lepiej mieć jedna grupę mniej zmartwień mniej kłopotów a pieniądze większe (“papier przyjmie wszystko”) i chyba o to chodzi
  Rzeczywistość w Polonii czy Kmicicu się nie liczy

  4
  1
 3. Rabarbar pisze:

  Masakra jaka zawiść w tym naszym grajdole. Ból dupy o 500 zł. Problemem nie jest to, że jeden klub dostał 500 zł więcej niż inny ale to że finansowanie klubów sportowych w gminie Kruszyna jest na żałosnym poziomie. W gminie oprócz klubów sportowych jedynie orkiestra ma jakąś ofertę dla dzieci i mieszkańców gminy. Dlatego kluby trzeba wspierać i dziękować osobom którym chce się działać niezależnie czy są z Kruszyny, Widzowa, Lgoty, Jackowa czy też innej miejscowości. Jeśli chce się naprawdę pomóc klubom sportowym to należy u swoich radnych i Pani Wójt składać wnioski o zwiększenie środków na sport a nie płakać że jeden klub dostał parę groszy więcej bo w innym klubie jest więcej brunetów niż blondynów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *