zachmurzenie duże
niedziela
Joanna Zasępa ruszyła z kampanią wyborczą. Będzie to przyszła wójt?
04 marca 2024 r. | 11:36
8

W gminie Kruszyna ruszyła kampania wyborcza. Pierwsza swój plakat pokazała faworytka do stanowiska Wójta Gminy Kruszyna, Joanna Zasępa.

Z moich informacji wynika, iż wkrótce też ma zostać zaprezentowany program wyborczy oraz mają zostać ujawnieni kandydaci na radnych.

Joanna Zasępa to pierwsza kandydat, która rozpoczęła kampanię wyborczą w gminie Kruszyna.

PAWEŁ GĄSIORSKI8 odpowiedzi na “Joanna Zasępa ruszyła z kampanią wyborczą. Będzie to przyszła wójt?”

 1. Wyborca🥺 pisze:

  popieram 🤓🤓

  10
  9
 2. Pablo l pisze:

  Oby nie ta osoba chce tylko dorwać się do koryta co zrobiła za wszystkie lata wcześniej dla gminy Nic!! Zawsze się pokazuje wtedy kiedy mają być wybory jak dla mnie to faworytka do dorwania się Koryta z łatwą kasą a nie osoba która chce coś zrobić wiem że napewno nie zagłosuje na nią
  Pozdrawiam mieszkaniec wsi kruszyna

  13
  7
 3. Anna pisze:

  Do koryta??? a Jadzia co??? zaraz będzie brać emeryturę i jak nie daj Boże zostanie Wójtem to ile będzie mieć miesięcznie? 25 tys czy więcej?

  3
  3
 4. Widzów pisze:

  Popieramy i będziemy głosować.

  7
  7
 5. Krisss pisze:

  Gdzie ta ‚faworytka’ była jak w JEJ miejscowości, obecna Pani Wójt rabowała Straż z budynku remizy???? Nikt o tym nie zapomniał, że PANI JOANNA była bierna w tej sprawie, i nie zrobiła totalnie nic! Działaczka społeczna jak ta lala, a ktoś napisze że trzeba na nią głosować bo NASZA. Cicha to w kościele może być taca a nie kandydatka na wójta. Pamiętamy o tej sytuacji Joanno! Odwidzieczymy się 7 kwietnia 😊

  10
  4
 6. luki pisze:

  Jak się okazuje to Gmina Kruszyna rozkwitła dzięki Majowi. Bo to on załatwił wszystkie dotychczasowe przedsięwzięcia jakie były robione w Gminie. Po co w ogóle jest Rada Gminy i Wójt jak jak przyszedł Maj i załatwił wszystko pracując na intratnym stanowisku w spółce skarbu Państwa https://www.rfgsa.pl/o-spolce/wladze-dane-spolki-statut oraz w Jurajskiej Przystani i Centrum Konferencyjno-Szkoleniowego Poraj.
  Kiedy on miał czas na zabieganie o to by Gmina Kruszyna stała się murowana bo mieszkał w drewnianej?

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *