pochmurnie
-5°
-5°
poniedziałek
Kierownik GOPS bez domu i mieszkania
09 sierpnia 2019 r. | 10:50
4

57-letnia Iwona Organka to kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszynie. Posiada 4144 zł oszczędności, nie ma domu, mieszkania, działki.

Jako kierownik GOPS w ubiegłym roku zarobiła 63 707,99 zł.

Jej oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Kierownik GOPS bez domu i mieszkania”

 1. Mamuska pisze:

  No ja się nie dziwię – normalna rzecz 😉
  Jezeli – ktokolwiek czytał zeznanie Premiera Morawieckiego – to zobaczy to samo 😉
  Takie rzeczy powinno sprawdzać się dwutorowo. Jezeli osoba publiczna nie ma rozdzielności majątkowej powinna również przestawić zeznanie podatkowe małżonka. Wtedy byłoby to bardziej wiarygodne 😉

  3
  5
 2. Mietek pisze:

  Szkoda komentować. Biednemu pani wniosek o zapomogę odrzuci a rodzinę ustawia jak się da. Samochód też powonien być wpisany w dochod a nie jest , rowerem raczej pani nie jeździ. Dom oczywiście na córeczkę przepisany co by większe świadczenia z gminy ciągnąć. Kiedyś się skończy to.

  7
  1
 3. Ktos pisze:

  Szkoda gadac o siebie to wie jak zadbać. Zresztą widać po wysokiej pensji. W gminie to jak widac po oświadczeniach kierownicy maja niezłe posadki.

 4. Ciocia pisze:

  Nie zle posadki i rodzinę też wie jak zabezpieczyć. Kto mieszka w Boguslawicach ten wie a biedny jak potrzebuję jakiegoś wsparcia to się nie należy. Nawet żywności jest wydawana tylko uprzywilejowanym i w ściśle poufnym terminie. Szarak nawet nie zna terminu bo jest ukrywany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *