zachmurzenie duże
-2°
-2°
piątek
shutterstock
Kolejny przypadek koronawirusa w gminie Kruszyna
06 kwietnia 2020 r. | 14:36
3

Sanepid w Częstochowie podał najnowsze dane na temat liczby osób zakażonych koronawirusem. Nie mam dobrych wieści dla mieszkańców gminy Kruszyna. Liczba osób zakażonych koronawirusem w gminie Kruszyna wzrosła do dwóch.

Według stanu na dziś, 11. osób przebywa w gminie w kwarantannie z decyzją administracyjną, a trzy są pod
nadzorem epidemiologicznym.

Uważajcie na siebie.

PAWEŁ GĄSIORSKI3 odpowiedzi na “Kolejny przypadek koronawirusa w gminie Kruszyna”

 1. Mieszkanka pisze:

  Nie można napisać chociaż z jakich miejscowości są te osoby zarażone koronawirusem?

  13
 2. Ja to ja pisze:

  Z Czarnobyla aż tak to istotne?

  3
  9
 3. peacemeaker pisze:

  po co takie bzdurne komunikaty ? Żeby kogoś chronić i zapobiegać trzeba podać kto, gdzie atak to można sobie pisać w WC na drzwiach . Byłem dzisiaj w Kruszynie i być może spotkałem kogoś z kwarantanny ale o tym nie wiem . Daruj Pan sobie te bzdury nie o nas i nie dla nas .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *