zachmurzenie umiarkowane
19°
19°
poniedziałek
Kruszyna się wyludnia!
21 sierpnia 2018 r. | 11:44
0

Komisarz Wyborczy w Częstochowie poinformował o stanie liczby Mieszkańców na koniec 2017 roku w poszczególnych gminach powiatów: częstochowskiego, myszkowskiego oraz w Częstochowie (mieście na prawach powiatu). Ilu Mieszkańców mieszkało w gminie Kruszyna jeszcze w ubiegłym roku? Mało, coraz mniej. Na koniec ubiegłego roku było to 4883 Mieszkańców. Gmina nie rozwija się tak jak powinna. Według Wikipedii w 2006 roku Mieszkańców było 4899. Zamiast przybywać nowych Mieszkańców, zamiast spróbować przekonać do gminy ludzi, gmina się wyludnia.

Przykre to, ale prawdziwe.

Więcej w komunikacie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *