zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
niedziela
MWM Brzesko
Kto odbierze śmieci od mieszkańców gminy Kruszyna?
03 lipca 2019 r. | 09:15
12

Urząd Gminy Kruszyna ogłosił przetarg na świadczenie usługi odbierania odpadów komunalnych i zagospodarowania tych odpadów od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, z terenu Gminy Kruszyna.

Szykuje się ogromna podwyżka za odbiór odpadów komunalnych.

Przetarg zostanie rozstrzygnięty w przyszłym tygodniu. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Kto odbierze śmieci od mieszkańców gminy Kruszyna?”

 1. Rumcajs pisze:

  Do jasnej ch….. Przecież podwyżki już były. Gmina już zarabia na wywożeniu odpadów są na to dowody , jaką kwotę rzeczywiście placu firmie a jaką kwotę otrzymuje od mieszkańców a tu jeszcze podwyżki chca. Czemu radni na to pozwalaja

  3
  2
 2. ANA pisze:

  Podwyżki to już były to ile tych podwyżek?? Niech sie zajmą tymi co wogóle za śmieci nie płacą.Ktoś to sprawdził ilu jest mieszkańców a ilu ludzi ujętych w umowach o odbiór odpadów? Bo chyba nie.Znam osobiście takie przypadki.Jedna osoba wpisałą tylko jednego syna a drugiego juz nie i płaci za 3 osoby zamiast 4.Gmina liczy na to że życzliwy doniesie? Niech to sami posprawdzają to i wieksze pieniadze sie znajdą

  3
  1
 3. Ktos pisze:

  Dokładnie to jest chore że nikt nie sprawdza faktycznych członków rodziny tylko każdy oświadcza jak chce… I uczciwy musi płacić za kogos. Ile kasy by to wnioslo to budżetu. Z tego co wiem połowa mieszkańców nie oświadcza zgodnie ze stanem faktycznym. Ktoś niech się wreszcie tym zajmie!!!!

  • Obserwator pisze:

   beda sprawdzac… po co sobie roboty robic…

  • Kruszyniok pisze:

   jak sprawdzić faktycznych mieszkańców na danej posesji??? chyba trzeba by monitoring założyć w każdym domu… jak ludzie nie będą oszukiwać będzie żyło się lepiej; a jak widzisz, że ktoś oszukuje powiadom urząd…

 4. Rumcajs pisze:

  Znam przynajmniej kilka rodzin gdzie wpisać e jest tylko do max 3 osób a reszta na lewo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *