zachmurzenie duże
16°
16°
poniedziałek
UG Kruszyna
List Wójt Jadwigi Zawadzkiej na pożegnanie ze stanowiskiem
03 maja 2024 r. | 11:39
2

Wójt Jadwiga Zawadzka opublikował list na pożegnanie ze stanowiskiem.

Treść listu znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Mój czas pracy na stanowisku Wójta Gminy Kruszyna dobiegł końca. Dziękuję serdecznie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za życzliwość, zrozumienie, za wszystkie zarówno miłe słowa jak i te krytyczne.

Podczas swojej pracy zawsze starałam się działać dla dobra wszystkich mieszkańców. Szczególna radość sprawiały mi inwestycje, które były realizowane w poszczególnych miejscowościach gminy i które tak znacząco odmieniły naszą gminę.

Zachowam w pamięci nasze wzajemne kontakty podczas różnych uroczystości gminnych, zebrań, festynów, spotkań w urzędzie gminy, czy też tych przypadkowych na ulicy, które dostarczały mi wiele osobistej i zawodowej satysfakcji.

Życzę, aby Gmina Kruszyna dalej dobrze rozwijała się ku zadowoleniu jej mieszkańców.

Życzę też dobrego zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.2 odpowiedzi na “List Wójt Jadwigi Zawadzkiej na pożegnanie ze stanowiskiem”

 1. EWA pisze:

  podziękowania dla mieszkańców z którymi mogłam współpracować????????
  Żenada!!!!!
  Przecież nie raz mówiła Pani, że nie ma zaufania do mieszkańców gminy!!!!
  SZCZESLIWEJ DROGI JUZ CZAS!!!!!!!

  1
  9
 2. Mieszkancy pisze:

  Dziękujemy Pani za wieloletnią służbę . Bardzo dużo się zmieniło na plus w gminie za Pani kadencji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *