zachmurzenie małe
16°
16°
sobota
fot. Gminne Przedszkole w Kruszynie
Będzie uchwała w sprawie opłat za przedszkole!
05 sierpnia 2022 r. | 12:13
0

W poniedziałek 8 sierpnia o godz. 8:00 w Urzędzie Gminy Kruszyna odbędzie się sesja Rady Gminy Kruszyna, podczas której radni podejmą uchwałę w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kruszyna.

porządek obrad:
Otwarcie Sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
Przyjęcie porządku dziennego obrad Sesji.
Podjęcie uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Kruszyna na rok szkolny 2022/2023 – referuje Sekretarz P. Małgorzata Wierzbicka.
Podjęcie uchwały w sprawie określenia wysokości opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w publicznych przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Kruszyna – referuje Sekretarz P. Małgorzata Wierzbicka.
Wprowadzenie zmian do budżetu Gminy Kruszyna na 2022 rok – referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
Wprowadzenie zmian do Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Kruszyna – referuje Skarbnik P. Ewelina Kokot.
Zamknięcie obrad XXXVI Sesji Rady Gminy Kruszyna.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *