zachmurzenie duże
-2°
-2°
piątek
Minikącik Czytelników w gminnej bibliotece
12 września 2018 r. | 11:28
0

Gminna Biblioteka Publiczna informuje, że na korytarzu, vis-a-vis biblioteki został utworzony Minikącik Czytelników. Znajdują się w nim książki, które kiedyś były czyjąś własnością, a teraz mogą służyć kolejnym miłośnikom książek.

Książkę można wziąć z pojemnika i uznać za swoją własność lub po przeczytaniu ponownie włożyć do pojemnika, by cieszyć się z jej czytania mógł ktoś inny. Na podobnej zasadzie będzie można przeglądać, czytać, wymieniać czasopisma , które również są wyłożone w kąciku.

Zapraszamy chętnych do tej formy obcowania z literaturą, jak również prosimy wszystkich mieszkańców gminy o przejrzenie domowych biblioteczek. Może znajdują się w nich książki i gazety, które w danej rodzinie spełniły już swą rolę i domownicy chętnie przekażą je innym. /UG Kruszyna/Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *