pochmurnie
-2°
-2°
poniedziałek
Mobilny Punkt Informacyjny przyjedzie do Kruszyny
03 września 2018 r. | 10:59
0

14 września do Kruszyny przyjedzie Mobilny Punkt Informacyjny Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie. Mobilny Punkt będzie dostępny w siedzibie Urzędu Gminy Kruszyna, ul. Kmicica 5, 14 września 2018 r. (piątek) w godzinach 9.00-12.00. Mam nadzieję, że z konsultacji skorzysta Wójt Jadwiga Zawadzka, która może w końcu zacznie korzystać z funduszu z UE.

Mobilne Punkty Informacyjne to dyżury pracowników Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w wybranych miejscowościach regionu.

Dyżury obejmują bezpłatne konsultacje na temat możliwości pozyskania dotacji z Unii Europejskiej w perspektywie finansowej 2014-2020.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *