zachmurzenie duże
-8°
-8°
poniedziałek
wiki
Zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.
13 kwietnia 2018 r. | 11:21
6

Ile osób pracuje w Urzędzie Gminy Kruszyna? Z przesłanych przez Wójta do mnie informacji okazuje się, że w samym urzędzie pracuje 36. urzędników, do tego 11. osób w jednostkach podległych urzędowi. Za czasów rządów Wójta Jadwigi Zawadzkiej zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.

Poniżej znajdziecie informację w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Zatrudnienie w urzędzie wzrosło o 12,5 proc.”

 1. Janek pisze:

  Za dużo koleżanek pracuje tam w urzędzie.

 2. Ktos pisze:

  Jak się coś zamieszcza to trzeba jeszcze poprawnie umieć to napisać i nie przekręcac notorycznie nazwisk…

  3
  1
 3. Ktos pisze:

  Moje czy nie moje, ale wypada tworząc takie strony znać nazwiska swoich przeciwników…

 4. Janek pisze:

  O co chodzi z tymi nazwiskami?

  • - Oburzony - pisze:

   No fakt że pracowników przybywa, bo tylko wystarczy wejść do Urzędu Gminy i już widać nowe twarze, morze ich tylu musi być skoro są przyjmowani. Tylko zadajmy sobie małe pytanko***!!! przyjmowani są przez tak zwane Konkursy / tylko z nazwy / bo takie Konkursy po winne być przejrzyste ale nie w naszej Gminie. To znaczy osoba która wygrywa taki Konkurs powinno być trochę o niej napisane, po jakiej szkole, wykształcenie itd. A tu niema nic napisane tylko ,,najlepsza,, przykład startują dwie osoby jedna z dwu-trzy letnim doświadczeniem a druga zero pracy i co ta druga osoba jest najlepsza””””;;;;;;

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *