zachmurzenie umiarkowane
17°
17°
niedziela
wiki
Na co gmina Kruszyna wydaje pieniądze? Zobacz rejestr wydatków za 2024 rok
14 czerwca 2024 r. | 11:32
34

Na co gmina Kruszyna wydaje pieniądze? Wójt Jolanta Zasępa przesłała mi odpowiedź na wniosek dotyczący rejestru faktur za okres od 1 lutego 2024 roku do 20 maja 2024 roku.

Szczegóły poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI34 odpowiedzi na “Na co gmina Kruszyna wydaje pieniądze? Zobacz rejestr wydatków za 2024 rok”

 1. El Traktor pisze:

  mam nadzieję że odpowiednie służby zajmą się tym skandalem .. jakim prawem są osoby z imienia i nazwiska wyszczególnione gdy jest przepis o ochronie danych osobowych RODO ..

  11
  4
 2. Wyborca pisze:

  No cóż w każdej gminie są tego rodzaju wydatki, nic w tym dziwnego .
  Od 20 mają do końca roku pewnie pojawią się dodatkowo nowe wydatki np. wynagrodzenie za prowadzenie tej beznadziejnej strony,
  Wówczas również wypadałoby to pokazać, zapewne wszystkich to zainteresuje.

  4
  1
 3. El Traktor pisze:

  w każdej gminie są wydatki ale nikt nie ma.prawa udostępniać z imienia i nazwiska osób prywatnych jakie otrzymuje zasiłki zapomogi . Mam nadzieję że jak Pani wójt jak i redaktor który to upublicznił poniosą konsekwencje w sądzie

  3
  2
  • Misia pisze:

   Lena ale co masz na sumieniu że boisz się takich informacji publicznie. za chwilę będziesz mówić że Wójtowa kradnie pieniądze bo się nie rozlicza. każdy porządny włodarz powinien swoim wyborca ujawnić wydatki i przychody. o wielu sprawach szary człowiek nie ma pojęcia a powinien.

   4
   1
 4. SM pisze:

  Dostęp do informacji publicznej przysługuje każdemu. Wydatki gminy to informacja publiczna. Ze względu na to właśnie “Imię I nazwisko” może być wyłączone z ochrony przed RODO. Jest to między innymi uargumemtowane w stanowiskach RPO i GIODO.
  Konsekwencji dla nikogo tutaj nie będzie.

  5
  3
 5. Rodo pisze:

  Jeśli komuś te pieniądze się należą to nie rozumiem teraz tego oburzenia, że jest to udostępnione? Jeśli nie mamy nic na sumieniu to nie ma się co denerwować 😉

  6
  1
  • Lena Gałbas pisze:

   A co mam mieć na sumieniu? pobieram pieniądze ponieważ codziennie muszę zawozić dziecko do przedszkola a to kosztuje więc nie rozumiem co mam mieć na sumieniu?

   2
   1
   • Misia pisze:

    każdy ma dziecko i musi dowozić i nikt z tego problemu nie robi.

    2
    2
    • Lena Gałbas pisze:

     Tak Misia każdy musi dowozić ale nie 100 km dziennie,poza tym może Ty masz coś na sumieniu bo Ja piszę z imienia i nazwiska a Ty się ukrywasz pod pseudonimem więc jeżeli chcesz dyskutować to się przedstaw,bo wszyscy znawcy mają wiele do powiedzenia jak są pochowani za pseudonimami,ależ to załosne

     1
     1
 6. Stk pisze:

  Ewidentnie ktoś ma coś na sumieniu…

  3
  1
 7. ElnoRodo pisze:

  Stk dokładnie ktoś ma coś na sumieniu, może właśnie ta osoba powinna zostać rozliczona z przekrętów. Mam nadzieje że skończy się korytko dla Lenki i jej bandy!

  4
  1
  • Rodo pisze:

   No więc dlaczego się tak denerwujesz? Skoro te pieniądze Ci się należą to co w tym złego, że wszyscy to widzą? Nie rozumiem tego zdenerwowania? Jako osoba płacąca podatki chce w gminie chcę wiedzieć na co idą 😉

 8. Lena Gałbas pisze:

  Jakie korytko? o czym Ty piszesz czlowieku rozliczam się w każdym miesiącu za dni w którym dziecko jest w przedszkolu ,robię codziennie 94 km za dowóz do przedszkola mojej córki więc gdzie tu widzisz przekręt?

  • Janusz Worbas pisze:

   Pani Leno, słyszałem, że świetne przedszkole jest w Kołobrzegu, a dzięki sąsiedztwu pięknych plaż w pobliżu oraz powietrzu bogatemu w jod jeszcze bardziej zyskuje na atrakcyjności. Ja zapisuje tam swojego malucha od przyszłego roku i również będę pobierał należne mi fundusze za dowozy bo to ponad 6h drogi w jedną stronę! i wcale się tego nie wstydzę! Proszę nie zwracać uwagi na hejterów i ludzi maluczkich, których jedyną satysfakcją z życia jest obrażanie ludzi w internecie

 9. Lena Gałbas pisze:

  jak jesteś taki odważny to przedstaw się z imienia i nazwiska tchorzu

  2
  1
  • Rodo pisze:

   Trochę nie rozumiem. Z jednej strony Lena masz pretensje, że ktoś nie przedstawia się z imienia i nazwiska, a z drugiej strony masz pretensje że na stronie podają Twoje dane 🙊 i krzyczysz: RODO! Czyli pobierając pieniądze publiczne można być anonimowym, a jak piszesz komentarze pod pseudonimem to jesteś tchórzem?! 😂

  • Rodo pisze:

   Trochę nie rozumiem. Z jednej strony Lena masz pretensje, że ktoś nie przedstawia się z imienia i nazwiska, a z drugiej strony masz pretensje że na stronie podają Twoje dane 🙊 i krzyczysz: RODO! Czyli pobierając pieniądze publiczne można być anonimowym, a jak piszesz komentarze pod pseudonimem to jesteś tchórzem?! 😂

 10. El traktor pisze:

  szanowny panie elnorodo który tutaj snujesz oskarżenie wobec Pani Leny G..
  a może.chcialbyw wejść w jej buty życiowe… może chciałbyś wejść zobaczyć co to jest mieć dziecko niepełnosprawne … pamiętaj że karma i słowa wracają a z pewnością nie chciałbyś mieć dziecka niepełnosprawnego.. więc wąż słowa bo nawet twoje dzieci mogą kiedyś potrzebować pomocy
  ……

  2
  3
 11. Wborca pisze:

  Pani Leno niech się Pani nikomu nie tłumaczy z tego co się dla Pani i dziecka prawnie należy. Wstydzić się powinna obecną wójt, która dopuściła się do tego ,żeby upubliczniać takie dokumenty. Upokorzyła między innymi właśnie Panią.
  pozdrawiam i proszę się nie denerwować..

  5
  3
  • Zadowolony Wyborca pisze:

   Z tego co mi wiadomo, to imię i nazwisko nie powiązane z innymi danymi nie jest informacją, która podlega utajnieniu, szczególnie jeśli chodzi o finanse publiczne. Ponadto nigdzie w wykazie nie widzę świadczeń, zasiłków czy zapomóg. A tego, że Pani, która się tak ostro wypowiada, pobiera coś na niepełnosprawne dziecko tym bardziej w wykazie nie znalazłem. To ona sama przedstawiła swoją historię wszystkim, którzy chcieli i nie chcieli o tym wiedzieć. Jeśli ktoś podpisuje umowę z gminą na świadczenie jakichś usług, powinien być świadomy tego, że korzysta z publicznych pieniędzy, a tu obowiązuje zasada jawności i przejrzystości.

   10
   2
   • On pisze:

    To lepiej szukaj

    • Mieszkaniec pisze:

     Zadowolony wyborca 👍napisał prawdę. Bo ktoś nakręcił się tą pisownią, przeczytałem te wydatki Gminy i co tam jest takiego że ktoś był członkiem komisji wyborczej i dostał za to zapłatę, drugi wykonał pracę na rzecz Gminy za co miał za płacone, ale tu nie pisze ile a wy sami piszecie za co i jeszcze piszcie ile, sami się nakręcacie. pozdrawiam

  • Wborca pisze:

   dopowiem tylko ,że moim zdaniem ta strona internetowa jest stworzona po to , żeby skłócać ze sobą ludzi, a obecna wójt nie powinna w tym uczestniczyć. Wszyscy z nas pamiętają ostatnią kampanię wyborczą i stronniczość tego ,,dziennikarzyny,, w kierunku obecnej wójt. Uważam że wszyscy mieszkańcy naszej Gminy powinni się zastanowić i wyciągnąć wnioski na przyszłość jak to będzie działało.

   4
   2
 12. Lena Gałbas pisze:

  Ma Pan/i racje

  • Mieszkaniec pisze:

   Zadowolony wyborca 👍napisał prawdę. Bo ktoś nakręcił się tą pisownią, przeczytałem te wydatki Gminy i co tam jest takiego że ktoś był członkiem komisji wyborczej i dostał za to zapłatę, drugi wykonał pracę na rzecz Gminy za co miał za płacone, ale tu nie pisze ile a wy sami piszecie za co i jeszcze piszcie ile, sami się nakręcacie. pozdrawiam

 13. Lena Gałbas pisze:

  Tak Misia każdy musi dowozić ale nie 100 km dziennie,poza tym może Ty masz coś na sumieniu bo Ja piszę z imienia i nazwiska a Ty się ukrywasz pod pseudonimem więc jeżeli chcesz dyskutować to się przedstaw,bo wszyscy znawcy mają wiele do powiedzenia jak są pochowani za pseudonimami,ależ to załosne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *